Filmy

Tajuplný svet podzemia

            Radi by sme Vám predstavili náš pripravovaný a hlavne prvý dokumentárny film, ktorý zachytáva rozmanitý svet tajomného podzemia.

          Nejeden z nás si pri potulkách lesom určite všimol tajomné a tmavé brány do podzemia, ktoré ľudí fascinovali už od pradávna. Veď, kto by neupustil uzdu fantázie a nepredstavil si, čo všetko sa tam dole môže ukrývať. Svet bez denného svetla, svet, kde sa život vyvíja inak a príroda tu vytvára úžasné kreácie. To sú miesta ukryté pred našim pohľadom, a práve preto by sme Vám ich radi ukázali. Veríme, že vás náš Tajuplný svet podzemia očarí rovnako ako nás, no hlavne sa dozviete niečo nové, niečo z prostredia našej domoviny, čo sa ukrýva priamo pod našimi nohami.

            Natáčanie dokumentov je však náročná vec. Vyžaduje si množstvo času a trpezlivosti, veľakrát na úkor vlastného voľného času. Keďže nás naša organizácia nezamestnáva a teda ani neživý, všetko sa snažíme financovať z vlastných zdrojov, čo je však v súčasnej dobe veľmi náročné. Týmto by sme Vás chceli osloviť s možnosťou dobrovoľného ľubovoľného príspevku, ktorý by pomohol náš dokumentárny film priviesť do zdarného konca.

             Všetko je samozrejme na Vás, a tak sme Vám nachystali aj upútavku z nášho filmu. Ak sa Vám zapáči a radi by ste sa našli vo filme v poďakovaní, môžete našu tvorbu podporiť zaslaním akejkoľvek peňažnej čiastky na číslo účtu:

SK45 0900 0000 0050 1732 8558 (do poznámky nezabudnite uviesť svoje meno)

              Ďakujeme Vám všetkým, ktorý ste nás aj v minulosti sledovali a podporovali, pretože práve vďaka Vám má naša práca zmysel. Veríme, že sa už onedlho spolu stretneme na prvom premietaní TAJUPLNÉHO SVETA PODZEMIA a spoločne si pripijeme na úspech dobrým malokarpatským vínkom!